TeamSpeak 3

 

Teamspeak 3 ve zkratce TS3 je komunikační program ,který je výborný při hraní počítačových her. Jeho výhodou je hlavně že vám nežere cenné megabity z internetu ale stačí mu jen velmi málo takže si snadno můžete povídat třeba z 20 lidmi najednou což je třeba u skype nemožné. Další vyhodou je třaba výborný přenos hlasu který se od předešlé verze TS2 hodně posunul vpřed a zvuk se rapidně zlepšil. TS3 má i jiné výhody jeko třeba povedený ale jednoduchý vzhled ,snadné nastavení takže můžete během pěti minut po instalaci začít komunikovat ze svým oblíbeným týmem.

TS3 se dá stáhnou na našich stránkách v sekci download kde též najdete i češtinu nebo sloveštinu.

_______________________________________________________________________

 

Vlastníme místnost na public serveru společnosti ts3.cz . Místnost je upravená a připravena k použití pro naše účeli. Zde se scházíme a rešíme problémy ,máme volnej pokec a hlavně pro komunikaci při hraní Battlefield 2.

 

přihlašovací info na TS3 channel:

 

> IP adresa = 78.157.167.41

> Port = 9987

> Jméno = váš nick ( nejlépe z BF2 )

> Server password = --------------------

> Fonetické jméno = po připojení do místnosti každému ohlásí kdo se právě připojil proto bych doporučoval váš nick který je stejný jako v položce Jméno.

> Výchozí místnost = Czech*Marine*Corps                                                                 Podmístnosti = Team alpha ; Team bravo

> Heslo místnosti = heslo obdržíte až po domluvě s některým z našich adminů         ( N-nissing[Czech] nebo Zangetsu*[czech] )

> One-Time privilege key = --------------------

 

↓↓ Oficiální stránka TeamSpeak 3 ↓↓