EF/AF mapy

 

Euro Force

 

Operace Smoke Screen

Kouřová clona - Válka o vzácnou ropu na Středním východě pokračuje. EU se rozhodla podpořit své spojence a přímo konfrontovala jednotky MEC v jedné z nejbrutálnějších bitev války. Mnohočetné útoky na obouch stranách zatlačily obě armády zpět ne jejich základny a mysivně zdecimovala území mezi nimi ,z ropných vrtů zůstaly jen hořící ruiny. I když byly zničeny zásoby ropy ,to ,co se skrývá pod žhnoucím pískem ,stále stojí za nelítostný boj.

Operation Smoke Screen
Operation Smoke Screen

 

 

 

 

 

 

 

Taraba Quarry

Síly EU jsou na cestě k americké divizi ,která byla odříznuta od zásobování a nutně potřebuje posílat. Jednotky MEC se přesunuly ,aby silám EU zabránily ,a obě armády se střetnou u Taraba Quarry ,jediném možném přechodu řeky taraba na této straně Kaspického moře. Pokud se jednotkám MEC podaří udžet své pozice na břehu řeky ,budou americké síly zcela odříznuty a posléze obklíčeny. Armáda EU musí prolomit nepřátelské linie před tím ,než Američané podlehou!

Taraba Quarry
Taraba Quarry

 

 

 

 

 

 

 

Great Wall

Nově sjednaný mír s Ruskem umožnil Evropské unii spustit útok na čínskou pevninu ze severu. Síly EU doufají ,že se jim podaří prolomit velkou čínskou zeď a založit na jejim území základnu pro budoucí operace před tím ,než budou pokračovat na jih k pobřeží. Zásoby a zásobovací trasy jsou však nebezpečně slabé. Pokud se číňanům podaří vzdorovat útokům dostatečně dlouho ,nezbude jednotkám EU nic jiného než ustoupit zpět na ruské území. Je životně důležité ,aby se podařilo spojit jednotky EU s americkými silami ,které útočí od jihu ,nebo nebude možný trvalý a udržitelný nápor na čínské jednotky.

Great Wall
Great Wall

 

Armored Fury

 

Midnight Sun

Číňané přistáli na americké půdě ,zajistili port of Valdez na Aljašce a přerušili ropovod ,kterým odtud do USA teče nafta. Vítězství bylo rychlé ,protože většina amerických ozbrojených sil byla zaneprázdněná jednotkymi MEC na jihu území. Číňané začali postupovat do vnitrozemí Ameriky a se svou početní převahou snadno porážejí odhodlané americké vojáky ,kteří jsou rozhodnutí nechat Číňany zaplatit za každý coul zabrané země. Jakmile dorazí americké posily ,rozpoutá se bitva o zemi půlnočního slunce.

Midnight Sun
 
 

Operace Road Rage

Jednotky MEC přistály na východním pobřeží Spojených států a připravují se na invazi do vnitrozemí. Zaskočené americké námořnictvo stahuje lodě do této oblasti a hekticky připravuje operační základnu k zastavení postupu sil MEC. Klíčovým úkolem pro obě armády je zajistit dálniční křižovatku uprostřed bitevního pole ,tento strategický bod poskytuje přístup téměř ke všem významným vojenským cílům dané oblasti. Kdo ovládá tento dopravní uzel ,ovládá podstatnou část východního pobřeží!

Operation Road Rage

 

Operace Harvest

Jednotky druhé obrněné divize MEC se vylodily na pláži v zátoce Delaware Bay a probojovaly se až do okresu Lancaster v Pensylvánii. Tento smělý výpad by mihl odřiznout americké jednotky ,které postupují na jih ,aby posílily Washington D.C. ,obléhaný silami MEC. Tato zemědělská oblast bude svědkem velkých bojů : zkušení vojáci americké obrněné divize a kavalérie totiž sbírají veškerou sílu na přímý střet s postupující druhou obrněnou divizí MEC.

Operation Harvest