INDIVIDUÁLNÍ   TRÉNINKOVÝ   PLÁN!

Konání tréninku
18:00 - 20:30
--------- Březen 2011

 

 

 

 • Týmová hra

 1. Nehrát za sebe ,ale za celý tým.                                                             (nekoukat na vlastní body ,ale na úspěšnost celého squadu)
 2. Pomáhat si v každé situaci a vzájemně se krýt.                                            (jeden za všechny ,a všichni za jednoho)
 3. Správné rozmístění kitů ,na určité druhy map ,mezi hráči.                          (všichni by se mněli naučit ovládáni alespoň dvou ,pro infantry a vehicle)
 4. Respektovat a poslouchat určeného squad leadra.                                     (zná celou strategii ,už proto jsou jeho rozkazy důležité)

 

 • Týmová komunikace

 1. Komunikování s týmem a především se squad leadrem.                             (ovlivňuje celou hru a odvíjí se od toho další kroky našeho squadu)
 2. Schopnost vyjadřování se při komunikaci.                                              (dobré popsání nepřítele ,kde ste koho potkali [viděli] jejich počet a výzbroj)
 3. Spoting nepřátelských hráčů.                                                                 (velmi pomáhá při hře ke zjištění nepřátelských pozic)

 

 • Týmová strategie

 1. Strategie pro různé mapy ,odzkoušet a natrénovat je.                                 (na každé mapě se dá hrát spusta strategií pro nás je ale důležitá jen ta naše)
 2. Strategické myšlení ve hře.                                                                 (zvážit jakou cestou je lepší jít ,či kde by mohl zrovna být nepřítel)

 

 • Cvičení ,rady a nápady

 1. Tréning a cvičení se zbraněmi.                                                             (přesnost střelby nebo třeba vyzkoušení nových zbraní)
 2. Ovládání bojové techniky.                                                                    (například lítání ve stíhačkách nebo vrtulníků)
 3. atd...