*Head Admin

☻ Po instalaci budete mít jak modifikaci tak i základní hru
Případné otázky pište na naše Fórum

☻ Další modifikace hledejte na stránkách www.moddb.com/games

Forgotten mod hope 2:

S tímto módem se vrátíte v čase a znovu se objevíte na bojištích 2. světové války. Takže pokud je někdo fanouškem Battlefieldu 1942 doporučuji vyzkoušet.

                            

Forgotten Hope 2.26 part 1 & 2

AIX mod:

AiX mod je něco podobného jako project reality jen vás dostane v době o něco dopředu s technikou. No kdoby si nechtěl vyzkoušet střelbu z rouvnou z artilerie (jako u připevněné protitankové zbraně v základnim BF.2).

                              

Allied Intent Xtended 2.0 part 1 & 2

Project Reality:

Už název napovídá že hra bude o trochu reálnější a je to samozřejmně pravda tento mód nabízi realnější prostředí a pocit ze hry navíc aktualizuje zbraně ,vozidla ,atd... takže se mužete těšit z nejaktuálnějšího zbraňového systému naší země.

                             

Project Reality 9.01 part 1 & 2

Omnicide mod:

Od tohoto modu nečekejte víc než surové střílení. Taktika tu vesměs není třeba. Poněkud mě překvapilo rozdělení kitů kde kitů je jenom 5 a to s předělanou výbavou ,kity jako třeba medik nebo support tu chybí úplně. V tomto modu by klidně mohlo být nekonečno ammo, protože mod je především o zabíjení tupých zombí.

OMNICIDE 3.0

Battlefield Pirates 2:

Mód Pirates 2 je trochu zajímavým módem který vás dostanete do dob kdy se piráti křižovali moře a okrádali obchodní lodě ,do doby kdy rum tekl proudem a kdy mezi lidma vládly historky o tajemných pokladech. Asi vás trošku překvapí jak je zde řešeno lítání ve a různé jiné věci co jsou v BF2. Rozhodně doporučuju vyzkoušet už proto že se u hry aspoň zasmějete.

Pirates 2 mod

Stargate - La Reléve:

- je francouzský mód vyvinutý na enginu BF2 a BF1942 který vás dostane do seriálu hvězdná brána (SG). A to znamená více než 40 nových zbraní ,nová vozidla ,planety (mapy) a zvuková atmosféra ,která vám dodá jedinečny pocit ze hry. Atmosférické hraní ,každá strana má své přednosti i slabosti. Výborně propracovaný mód.

StarGate La Reléve