EF/AF Technika

 

Euro Force  Technika

 

Německý bojový tank ( L2A6 )

Tento bojový tank je nejnovější z výrobní řady ,která se datuje od roku 1963. Tank má tříkomorovou konstrukci je vyzbrojen novým 120mm kanónem s hladkou hlavní ,který je schopen vystřelit stejnou munici jako předchůdci a navíc zvládá i moderní projektily s vysokou průrazností. Kromě děla ráže 55 se tento bojový tank chlubí zesíleným pancéřováním ,které výrazně zlepšilo ochranu před minami ,a také systémem klimatizace. Tank je velmi dobře chráněn třetí generací kompozitního pancéřování ,které zvyšuje efektivitu tanku jako bojové síly na bojišti.

 

Britský bojový tank ( Challenger 2 )

Britská armáda získala první z těchto bojových tanků v roce 1998. Pancéřované pláště druhé generace a váha 61 tun z něho dělají nejlépe chráněný tank sil NATO. Kompletně elektricky poháněné dělo a stabilizační systém zaručí dělu vyšší přesnost jeho střel ráže 30 to je 120mm. Další extra palebnou silou je kanón ráže 7,62mm. Konstruktéři tanku ho oproti předchůdci vylepšili na více než 150 místech včetně nového designu věže a dalším modifikacím ,jež mají zajistit lepší výkon a spolehlivost.

 

Evropský stíhací letoun Fighter Jet ( Eurofighter Typhoon )

Evropské víceúčelový stíhací letoun vyvinut v roce 2005. Je to rychlí jednosedadlový dvoumotorový letoun ,který je znám pro svoji všestranost. Díky technologii Stealth múže byt nasazován i v taktických misích. Je vyzbrojen Mauserovým 27mm kanónem ,instalovaným uvnitř trupu. Dále disponuje 4mi střelami vzduch-vzduch typu BRV a 2mi raketami vzduch-vzduch s krátkým doletem. Pro boje s pozemními cíli stroj nese protitankové střely 3 pod každým křídlem a jednu pod trupem a dále laserově naváděné bomby.

 

Francouzská útočná helikoptéra ( Tiger Hap )

Francouzská helikoptéra pro vzdušné akce a palebnou podporu je schopná bojového nasazení ve dne i v nocia může operovat i v prostředí ohroženáho jadernými ,biologickými či chemickými zbraněmi. Tento všestraný bojový vrtulník je vyzbrojen věžičkou s 30mm kanónem ,68mm raketami a střelami vzduch-vzduch. Dále je vybaven palebným zařízením s třemi senzory což z něj činí velmi efektivní zbraň. Nová ochranná opatření a snížení odrazu radarových vln od povrchu vrtulníku zaručují bezpečnější a méně odhalitelný provoz než u helikoptér předchozích generací.

 

Armored Fury

 

Fantan Q-5

Číský bojový triskáč vyvinut pro útičné možnosti ve velmi nízkých výškách. Na každém jeho křídle je upevněno dělo ráže 20mm ,rozpětí křídel činí 9,8 m a dva turbotriskové motory s přídavným hořákem jsou schopné dostat letoun do nadzvukových rychlostí. Maximální dosažitelná výška je 16km a bojový dolet činí 600km.

 https://www.bf-games.net/images/bf2/fahrzeuge/af/q5_fantan_n.jpg

A-10

Halvní funkcí A-10 je podpora pozemních jednotek z blízka. Tento jednomístní triskáč má dve turbovrtulové motory a široká rovná křídla které mu umožní velmi dobře manévrovat. Je opláštěň speciálním titanovým povrchem který dokáže odolat pančéřové i visoce výbušné střele. Jeho hlavní zbraní je účinné dělo o ráži 30mm a 4200 otáčkách za minutu.

 https://images.ea.com/eagames/official/battlefield/battlefield2/us/newsletter/may_06/a10_warthog.jpg

SU-39

Tento letoun je známí svojí dobrou manévratelností nízkou výrobní cenou a velkou efektivitou proti pozemnim ,námořním i vzdušným cílům. Rozpětí jeho křídel činí 14,36 m a díky svým dvěma turbotriskovým motorům umí tento letoun dosáhnout rychlostí 975km/h a maximální výšky 10km. Letoun je standartně vybaven dělem o ráži 30mm a celou řadou zbraní vzduch-země ,což z něj činí výborného pomocníka při pozemních akcích a protitankových misích.

https://www.bf-games.net/images/bf2/fahrzeuge/af/su39_n.jpg

EC-635

Její dva motory umožňují pilotovi rychle proniknout na nepřátelské území ,posoudit situaci a podat hlášení. Palivové nádrže poskytují vrtulníku dolet 620km. Helikoptéra je vybavena obraným pláštěm a zbraněmi ,takže se může při střetu s nepřátelským útokem bránit.

 https://img131.imageshack.us/img131/3757/meclbaw0.jpg

WZ-11

O bitevní verzi tohoto šikovného vrtulníku je známo jen velmi málo. Je však známo že helikoptéra má jeden motor s turbohřídelí a hlavním rotorem a třech čepelích. Vzhledem k tomu že byl tento vrtulník vyvinut z civilní helikoptéry se o něm říká že v porovnání s dněšními bojovími vrtilníky není tak výkonný.

 https://images.totalgamingnetwork.com/totalbf2/vehicles/wz11_2.jpg

Little Bird ( "ptáček" )

Tato helikoptéra vybavené palebnou silou poskytuje vzdušnou i pozemní podporu speciálním jednotkám ,uletí 250 námořních mil bez nutnosti tankovat palivo. Úpravy turbíny motoru a hlevního rotoru za poslední tři roky zvýšily výkon i manévrovatelnost helikoptéry.

 https://media.moddb.com/images/mods/1/5/4338/37624.png

Muscle Car

Jedním z nejstylovějších způsobů jak se přiřítit do bitvy je vklasickém americkém autě. Spojte dráty v zapalování ,pújčte si tuhle káru k rychlému vpádu na bitevní pole. Čemu se v období míru říká krádež ,to se v čase války nazívá zabrání.

https://wiki.bf2s.com/_media/vehicles/battlefield-2-armoured-fury/af_banner-car.png?w=&h=&cache=cache

Semi Truck ( Polonáklaďák )

Když potřebujete trochu víc nárazné síli ,měli byste použít polonáklaďák. Ve střetu s tankem sice neobstojí ,ale s většinou přepravních vozidel si dokáže poradit.

 https://www.nationsatwar.info/6.0_new_content/images/image222%20copy.png